Анотація

Шановні  учні!
Запрошуємо Вас прийняти участь у Веб-квесті!

   

(ТЕРМІН  ПРОВЕДЕННЯ     10.09.16-10.10.16)



Освітній Веб-квест (webquest) – проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якої використовуються ресурси Інтернет. Особливістю освітніх Веб-квестів є те, що частина або вся інформація для самостійної або групової роботи  учнів  знаходиться на різних Веб-сайтах. 


Структура Веб-квесту, вимоги до його окремих елементів 

Чіткий вступ з описом головних ролей учасників або сценарій квеста, попередній план роботи, огляд усього квеста.Центральне завдання зрозуміле, цікаве і виконуєме. Чітко визначений підсумковий результат самостійної роботи (наприклад, задана низка запитань, на які потрібно знайти відповіді, прописана проблема, що потребує розв’язання, визначена позиція, що захищається, а також вказана інша діяльність, котра спрямована на потребу і представлення результатів, виходячи із зібраної інформації).Список інформаційних ресурсів, що необхідні для виконання завдання.Опис процедури роботи, яку необхідно виконати кожному учаснику квеста в процесі самостійного виконання завдання (етапи).Опис критеріїв і напрямів оцінки Веб-квеста. Критерії оцінки залежать від типу навчальної задачі, що розв’язується у Веб-квесті.Керівництво до дії (як організувати і представити зібрану інформацію), яка може бути представлена у вигляді направляючих запитань, організуючих навчальну роботу.Заключення, в якому підсумовується досвід, отриманий учасниками в процесі виконання самостійної роботи над Веб-квестом.
                                     Етапи роботи над Веб-квестом.

Початковий етапУчасники проекту знайомляться з основними поняттями з обраної теми, матеріалами аналогічних проектів.Розподіл ролей в команді 1-4 чол. на 1 роль.Всі члени команди мають допомагати один одному і вчити роботі з комп’ютерними програмами.

Рольовий етапІндивідуальна робота в команді на спільний результат. Учасники одночасно, відповідно з обраними ролями, виконують завдання. Під час виконання Веб-квеста відбувається взаємонавчання членів команди вмінням працювати з комп’ютерними програмами і Інтернет. Команда спільно підводить підсумки виконання кожного завдання, учасники обмінюються матеріалами для досягнення спільної мети – створення сайта.

Задачі.
Пошук інформації з конкретної теми;
Розробка структури сайта;
Створення матеріалів для сайта;
Доопрацювання матеріалів для сайта.
Заключний етап. 
Команда спільно, під керівництвом педагога, несе відповідальність за публікацію в Інтернеті результатів дослідження.За результатами дослідження проблеми формуються висновки і пропозиції. Проводиться конкурс робіт за наступними критеріями: розуміння завдання, достовірність використаної інформації, її відповідність заданій темі, критичний аналіз, логічність, структурованість інформації, визначеність позицій, підходи до розв’язання проблеми, індивідуальність, професіоналізм представлення.В оцінці результатів приймають участь викладачі,  учні шляхом обговорення або інтерактивного голосування.Розміщення Веб-квестів у мережі дозволяє значно підвищити мотивацію учасників Веб-квестa на досягнення найкращих навчальних результатів.

Немає коментарів:

Дописати коментар